bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 17 listopada 2015
  • wyświetleń: 5479

Noc Zakupów w Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Artykuł sponsorowany:

Rabaty, promocje i mnóstwo atrakcji - kolejna Noc Zakupów w Gemini Park Bielsko-Biała już 20 listopada. Rabaty sięgną 70%!

Noc Zakupów w Gemini Park


Zapraszamy wszystkich łowców okazji, w piątek od godziny 19.00 do 23.00. W tym czasie w wielu sklepach Gemini Park obowiązywać będą atrakcyjne rabaty, nawet do - 70 %. To wymarzona okazja na zakupy, dla wszystkich którzy planują zimową wymianę garderoby lub kupno świątecznych prezentów w mocno obniżonych cenach.

Wybór będzie ogromny, największe zniżki znajdziemy w salonach Bytom oraz Regatta-Dare 2B tam rabaty sięgną nawet do -70%. Duże - 50 % zniżki, czekają na nas m. in. w salonach Cropp czy Galeria Zapachów. Zakupy w Pierre Cardin i Monnari oznaczają - 40 % rabatu na cały asortyment. Natomiast w La Vantil - salonie z najmodniejszą bielizną dla każdego - przygotowano obniżki cen o - 35%. Wyjątkowe promocje będzie można znaleźć również w salonie Pako Lorente oraz J. Fryderyk, gdzie przy zakupie dwóch rzeczy, trzecia będzie gratis. Natomiast w salonach Play, Swiss oraz Twoje Centrum Podróży czekać będą upominki do wybranych zakupów. Jednak to nie wszystkie promocje przewidziane na ten wyjątkowy wieczór - wiele innych sprzedawców również przygotowało duże rabaty dla wszystkich klientów Nocy Zakupów. Będzie to wyjątkowa okazja na zakupowe szaleństwo.

Warto odwiedzić Gemini Park i wziąć udział w najbliższej Nocy Zakupów - nie można przegapić szansy na tak wiele okazji cenowych jednego wieczoru.

Gemini Park

43-300 Bielsko-Biała
ul. Leszczyńska 20

tel. 033 484 07 00
fax 033 484 07 01