Wiadomości

  • 11 listopada 2015
  • wyświetleń: 3849

ZUS chętnie pomoże przedsiębiorcom

W dniach 23-27 listopada Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje Tydzień Przedsiębiorcy. W ramach tego wydarzenia oddział ZUS-u w Bielsku-Białej zaprasza swoich klientów na bezpłatne seminaria.

W tym roku tydzień ten odbywa się pod hasłem "ZUS dla Biznesu". W ramach tego wydarzenia odbędą się indywidualne spotkania z ekspertami ZUS oraz przedstawicielami Bielskiego Centrum Przedsiębiorczości, Urzędu Miejskiego, Urzędu Skarbowego i Powiatowego Urzędu Pracy. Przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych seminariach, które odbędą się w Oddziale ZUS w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 34.

Tematy poszczególnych seminariów:
  • Rozpoczynasz prowadzenie działalności - poznaj swoje prawa i obowiązki.
  • Formy pomocy w spłacie zaległości wobec ZUS a sankcje i środki dyscyplinujące stosowane przez ZUS w przypadku nieopłacenia składek przez płatników.
  • Jakość danych a rozliczenie konta.
  • Ustalanie uprawnień do świadczenia przedemerytalnego.
  • Rozliczanie i wypłata świadczeń.


W ramach współpracy z Samorządem Studenckim Akademii Techniczno-Humanistycznej na terenie uczelni odbędzie się prezentacja tematu pt. "Rozpoczynasz prowadzenie działalności - poznaj swoje prawa i obowiązki".

Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie http://www.zus.pl w zakładce Kalendarium ZUS. Zapisy na poszczególne seminaria przyjmowane są pod numerem telefonu 502 008 917 lub e-mail: rzecz.bielskobiala@zus.pl.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.