bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 listopada 2015
  • wyświetleń: 2076

Jesienne targi EkoStyl 2015

Za nami:

Wyjątkowo szeroka oferta targowa, wsparta ciekawymi prelekcjami - w tym wykładem propagatora terapii naturalnych Jerzego Zięby - to tylko część atrakcji, na jakie mogą liczyć goście trzeciej już edycji Targów EkoStyl 2015, które odbędą się 21-22 listopada w Bielsku-Białej

ekostyl
fot. targibielskie.pl


Swoje wyroby i towary zaprezentują gospodarstwa i firmy ekologiczne, agroturystyczne i rzemieślnicze. W ich ofercie znajduje się min: żywność naturalna, tradycyjna i ekologiczna, artykuły spożywcze, produkty regionalne, napoje, soki, nalewko, wina, produkty bezglutenowe i wegetariańskie, naturalne kosmetyki, ekologiczne środki czystości.

Dla tych, którzy chcą się zatroszczyć o swoje zewnętrze mogą zapoznać się ekologiczną modą, w tym odzieżą z materiałów naturalnych takich jak len czy bawełna. Wsparciem dla wystawców, a dodatkową atrakcją dla zwiedzających będzie dwudniowy cykl prelekcji i wykładów, dotykających niemal każdej dziedziny naszego życia. Będzie o tym, jak dietą leczyć choroby lub im zapobiegać, będzie o ekologicznych dietach, o tlenoterapii, o odżywaniu makrobiotycznym, a to tylko wierzchołek góry lodowej.
Na pewno punktem, wartym uwagi będzie wykład Jerzego Zięby, który od ponad 20 lat zajmuje się medycyną naturalną, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworowym.

Nowością tegorocznych targów jest Strefa Kulinarna, a w niej pokazy kulinarne i degustacje potraw z Toskanii, Słowacji, Czech, Węgier, Francji, Maroka, Hiszpanii, Austrii czy Niemiec. Nie zabraknie również miejsca na nasze lokalne beskidzkie specjały. Będzie co smakować, kosztować no i oczywiście podglądnąć, jak je przyrządzać, aby w przyszłości znalazły się na naszych domowych talerzach.

Targi EkoStyl to impreza dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie swoje i swoich bliskich, którzy chcą poprawić jakość życia. Specjaliści do spraw żywienia, lekarze i naukowcy jednogłośnie wskazują na bezpośredni związek tego, co jemy i jaki prowadzimy tryb życia, z naszym zdrowiem, zasobem energii i dobrym samopoczuciem. Niestety, wciąż zbyt mało uwagi przykładamy do tego, jakże ważnego aspektu naszego życia.

Targi odbędą się w dniach 21-22 listopada w hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 w godz. od 10.00 do 18.00 każdego dnia. Bezpłatna wejściówka na targi do pobrania na stronie www.targibielskie.pl. Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.