Wiadomości

  • 10 listopada 2015
  • wyświetleń: 1840

Amatorzy markowego alkoholu

W poniedziałek po godzinie 15.00 policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy w sklepie przy ulicy Sarni Stok dokonali kradzieży alkoholu na kwotę niemal 600 zł. Ich łupem padły 4 butelki markowego trunku.

22 i 20-letni sprawcy około godz. 15.15 weszli do sklepu i po chwili udali się do działu z alkoholami, gdzie schowali pod kurtki po dwie butelki. Na młodych mężczyzn zwrócił uwagę pracownik monitoringu, który powiadomił ochronę sklepu. Sprawcy próbowali opuścić sklep wyjściem dla osób bez zakupów, jednak zostali ujęci przez pracowników ochrony.

Powiadomieni policjanci przybyli niezwłocznie na miejsce i zatrzymali koneserów mocnych trunków. Po przebadaniu okazało się, że obaj byli pod wpływem alkoholu. Skradzione mienie odzyskano. Teraz sprawcom zostaną postawione zarzuty kradzieży za którą grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.