Najlepsze zdjęcie z wakacji

  • 30 sierpnia 2015
  • 1 września 2015
  • wyświetleń: 12749

Konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2015 - zapowiedź

Wakacje dobiegły końca, ale nie na naszym portalu. Ruszamy z konkursem na najlepsze zdjęcie z wakacji! Potrzymamy Was w wakacyjnych klimatach jeszcze przez kilka kolejnych tygodni.

Do wygrania jest gotówka. Tysiąc złotych otrzyma autor najlepszego zdjęcia wybranego przez redakcje portali bielsko.info, czecho.pl, pless.pl i tychy.info, ale to nie koniec nagród. Będzie też głosowanie internautów, w którym będziemy premiować trzy najlepsze miejsca - 500 złotych za pierwsze miejsce, 300 złotych za drugie i 200 złotych za trzecie miejsce.

Zdjęcia na konkurs można już przesyłać (link do formularza poniżej). Pierwsze eliminacje do konkursu rozpoczną się już w czwartek! Czekamy na Wasze fotki!

Dodaj zdjęcie na konkurs Regulamin

Zapraszamy też do zeszłorocznej galerii, niektórych finałowych zdjęć.

Zdjęcia z wakacji 2014 · fot. Żaneta Mrózek, Bartosz Pałka, Edyta Kasperek, Marta Kaźmierczak, Aneta Korusiewicz, Bogusława Majorek, Dariusz Pamuła, Grzegorz Szubert, Tomasz Kotoński, Magdalena Chabierska, Marcin Jan, Elżbieta Wanat


ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.