Najlepsze zdjęcie z wakacji

  • 25 sierpnia 2016
  • 28 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 12352

Konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2016 - wyślij zdjęcie

Konkurs:

Wakacje dobiegly końca, ale nie na naszym portalu. Trwa kolejna edycja konkursu na najlepsze zdjęcie z wakacji. Pozostaniemy zatem w letnich klimatach jeszcze przez kilka następnych tygodni.

Najlepsze zdjęcia zostaną wybrane przez redakcje portali bielsko.info, czecho.pl, pless.pl i tychy.info. Odbędzie się też standardowo głosowanie internautów, w którym do wygrania czekają dodatkowe nagrody.

Na autorów trzech najlepszych zdjęć wybranych przez redakcje czekają: atrakcyjny zestaw trzech walizek plus torba Marco Viaggiatore (1. miejsce), praktyczny dwuosobowy namiot 2 Seconds Easy Fresh&Black Quechua (2. miejsce) oraz lodówka turystyczna Ice Fresh Compact 26l Quechua (3. miejsce).

W głosowaniu internautów można natomiast wygrać: tablet Samsung Galaxy Tab A 7.0 (1. miejsce), profesjonalny plecak górski 4F Atacama 55-65L (2. miejsce) oraz zawsze przydatny powerbank XIAOMI 10000mAh + designerski monopod z wbudowanym przyciskiem i systemem bluetooth (3. miejsce).

Konkurs fotograficzny, nagody
Nagrody zostały ufundowane przez firmę pless intermedia - wydawcę portali bielsko.info, czecho.pl, pless.pl i tychy.info.


Zdjęcia na konkurs można cały czas przesyłać za pomocą poniższego formularza.

Czekamy na Wasze fotki!

Dodaj zdjęcie na konkurs Regulamin

ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.