bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 6 września 2011
  • wyświetleń: 2178

Nowe władze Podbeskidzia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Rada nadzorcza spółki akcyjnej Podbeskidzie wybrała nowy zarząd. Przez 3 miesiące funkcję prezesa klubu będzie pełnił... Jerzy Wolas.

Pismo z rezygnacją z funkcji prezesa klubu Janusz Okrzesik złożył 1 września, od tego czasu Podbeskidzie nie miało zarządu. Rada nadzorcza bielskiej spółki podjęła decyzję, że od dzisiaj zarząd spółki jest 2-osobowy. Wcześniej była to jedna osoba- prezes Okrzesik. Podjęto decyzję, że funkcję prezesa Podbeskidzia będzie pełnił Jerzy Wolas, który kierował klubem przed Okrzesikiem.

Na drugiego członka zarządu został powołany dotychczasowy dyrektor d/s organizacyjnych Władysław Szypuła. To nie są nowi ludzie. Ten duet kierował już bielskim klubem, kiedy stowarzyszenie było w ogromnych tarapatach finansowych. To ówczesny prezes Wolas wyprowadził klub z ponad 3-milionowego długu.

Rada nadzorcza Podbeskidzia podziękowała Januszowi Okrzesikowi za kierowanie klubem w trakcie przekształceń w spółkę akcyjną.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj