bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 6 marca 2015
  • 8 marca 2015
  • wyświetleń: 1526

Dzień kobiet z Podbeskidziem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Za nami:

W święto wszystkich Pań, czyli 8 marca, Podbeskidzie zmierzy się na własnym stadionie z Koroną Kielce. Wszystkie kobiety mogą wejść na mecz za symboliczną złotówkę.

Mecz z Koroną Kielce rozegrany zostanie w Dzień Kobiet, w tym dniu szczególnie miło będzie nam gościć na stadionie wszystkie Panie! Dla miłośniczek TSP przygotowaliśmy z tej okazji wiele atrakcji - mówi Marcin Zarębski, rzecznik prasowy Podbeskidzia.

Pierwszą z nich jest niezwykła cena biletu, która dla kobiet wynosić będzie 1 zł. Promocja dotyczy biletów zakupionych na sektory trybuny północnej 11D, 12D, 13D w dniach 3.03-7.03 w kasach na ul. Widok 12 lub przez stronę www.tspodbeskidzie.kupbilety.pl

Ponadto na stadionie na wszystkie Panie czekać będzie "Strefa Kobiet", w której prowadzone będą konsultacje fryzjerskie, kosmetyczne, profesjonalne badanie skóry oraz masaże. Zapraszamy na Stadion Miejski - początek meczu o godz. 15:30, ale wszystkie Panie zapraszamy już wcześniej, wejście otwarte będzie już dwie godziny przed meczem. Po wejściu na stadion wszystkie kobiety otrzymają miły upominek. To nie wszystko! Podczas meczu odbędzie się konkurs dla kobiet, w którym będzie można wygrać miesięczny karnet do Fitness Clubu Grępielnia!

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.