bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 24 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2104

Podsumowanie sezonu rajdowego

W miniony weekend, podczas gali Polskiego Związku Motorowego, bielski kierowca rajdowy Grzegorz Miksa odebrał puchar za tytuł Vice Mistrza w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska w klasie Gość.

Gala stała się okazją do podsumowania minionego sezonu i podziękowania wszystkim tym, którzy wspierali go w tym sezonie.

Grzegorza Miksa
Grzegorza Miksa odbiera puchar za tytuł Vice Mistrza w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska w klasie Gość - 20.12.2014


- Dziękuję przede wszystkim Partnerom i Sponsorom, dzięki którym mogłem startować w rajdach. Są to: Zakłady Tłuszczowe Bielmar, sieć kin Helios, Ulter, Hotel&SPA Kocierz, Bukowa Karczma, TGHangars, Usuwanie wgnieceń bez lakierowania - Marcin Walczak, Prolet Serwis, PBP Primapol, BP Wadi, Agencja Interaktywna Korporacja Stylu, Radio Bielsko, Radio Express oraz portal bb365.info. Dziękuję również mojemu teamowi i kibicom, którzy mocno dopingowali każdy mój start. To ogromne szczęście mieć wokół siebie ludzi, na których zawsze można liczyć! - powiedział Grzegorz Miksa i zdradził, że w planach na kolejny sezon ma udział w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

ups / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.