bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 25 listopada 2014
  • wyświetleń: 2979

8 krążów dla karateków Atemi

Kolejna edycja Europejskiego Pucharu Miedzi w Karate WKF, która odbyła się w sobotę 22.11.2014r. w Legnicy, zgromadziła na starcie ponad 350 zawodników z Polski, Czech, Niemiec, oraz Włoch. Nie zabrakło reprezentantów klubu Atemi Bielsko-Biała.

Klub Sportów Azjatyckich Atemi reprezentowała grupa 7 zawodników, którzy w konkurencjach indywidualnych zdobyli 8 medali: 3 złote, 1 srebrny i 4 brązowe. Dwukrotnie na najwyższym podium stanęła Eliza Gaweł zdobywając dla bielskiego klubu 2 złote medale w konkurencji kata indywidualne juniorek młodszych 14-15 lat i juniorek 16-17 lat. Również złotym medalistą w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych 14-15 lat został Mikołaj Dobrzyński. Srebrny medal w legnickim turnieju zdobył Krzysztof Karwowski w konkurencji kata indywidualne chłopców 8-9 lat.

8 medali dla karateków Atemi · fot. Atemi Bielsko-Biała


Brązowe medale dla bielszczan wywalczyli: Maciej Gawor w konkurencji kata i kumite indywidualne młodzików 12-13 lat kategoria wagowa (-40kg), Anna Kowalska w konkurencji kata indywidualne młodziczek 12-13 lat oraz Joachim Zieliński w konkurencji kumite indywidualne seniorów kategoria wagowa (-75 kg).

ab / bielsko.info, źródło: Atemi Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.