bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 19 lipca 2014
  • wyświetleń: 2310

Nieudana inauguracja sezonu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Nie tak miała zakończyć się inauguracja sezonu 2014/15 w wykonaniu piłkarzy Podbeskidzia. Górale przegrali przed własną publicznością z Pogonią Szczecin 2:3. Dwie bramki dla Portowców padły w ostatnich minutach spotkania...

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 2:3 (1:1)
1:0 - Konieczny 9'
1:1 - Zwoliński 29'
2:1 - Sokołowski 53'
2:2 - Dąbrowski 87'
2:3 - Frączczak 90'

Podbeskidzie: Zajac - Górkiewicz, Konieczny, Pietrasiak, Adu - Sokołowski, Sloboda, Iwański, Chmiel (72’Malinowski) - Trochim (46’Patejuk) - Demjan (84’Lenartowski).

Pogoń: Janukiewicz - Rudol, Golla, Hernani, Lewandowski (66’Bąk) - Matras, Murawski (72’Dąbrowski) - Frączak, Murayama, Kun (63’Małecki) - Zwoliński.

podbeskidzie pogoń
Górale nie zdołali utrzymać do końca meczu prowadzenia · fot. Gabriel Górecki / fotogorg.pl


Trenerzy po meczu:

Dariusz Wdowczyk: Mogę podziękować drużynie za charakter, bo w końcówce udało nam się wygrać. Bramka strzelona w końcówce dodaje wiary, że jednak można i to może dać kopa na dalszą część sezonu. Mecz meczowi nie jest równy, ale jestem z tego dzisiejszego zadowolony. Trzeba powiedzieć, że Podbeskidzie miało dzisiaj swoje sytuacje, ale jednak my wyszliśmy zwycięsko z tego pojedynku.

Leszek Ojrzyński: Przypomniałem sobie jak boli porażka przed własną publicznością, bo to pierwsza moja w Bielsku. Ta w pierwszej kolejce jeszcze bardziej boli. Zawiedliśmy, bo mieliśmy wygrany mecz, a wiele złych rzeczy dzisiaj, stało się przez nasze błędy. Trzeba się pozbierać i poprawić, bo apetyty były i są duże. Ten mecz pokazał, że potrafimy i myślę, iż po pięciu kolejkach będziemy mądrzejsi.

ab / bielsko.info
źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj