bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 14 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 3634

Mistrzostwa w gimnastyce - zdjęcia

W dniach 12-13 kwietnia odbył się X Ogólnopolski Puchar Beskidów w gimnastyce artystycznej, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Bielsko-Biała.

W zawodach wzięło udział 150 zawodniczek z 23 klubów. Zawodniczki bielskiego Stowarzyszenia na arenie ogólnopolskich zmagań zaprezentowały się bardzo dobrze. W najmłodszej kategorii (rocznik 2007/2008) - na drugim miejscu stanęły ex aequo Julia Dajda i Blanka Nalepa.

X Ogólnopolski Puchar Beskidów w gimnastyce artystycznej · fot. UM Bielsko-Biała


Startowały w układzie taneczno-akrobatycznym. W klasie II (rocznik 2004) najwyższy stopień na podium należał do bezkonkurencyjnej zeszłorocznej Mistrzyni Polski - Weroniki Pasieki. Zdobyła złoty medal w wieloboju, startując w układach ze skakanką, wstążką i piłką. W najstarszej kategorii juniorek (rocznik 1999/2000/2001) brązowy medal zdobyła reprezentantka Kadry Narodowej - Karolina Stettner. Wystąpiła z obręczą, piłką i maczugami.

W finałowej ósemce poszczególnych kategorii znalazły się:
Lilia Karcz - rocznik 2006 - miejsce 4
Dominika Rzycka - rocznik 2005 - miejsce 4
Marta Czak - rocznik 2002 - miejsce 5
Monika Hyrlik - rocznik 1999 - miejsce 6

20-lecie uświetnił pokaz taneczno-gimnastyczny, w którym wzięły udział wszystkie zawodniczki SGA Bielsko-Biała.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.