bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 11 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 3982

Sukces bielskich karateków!

W niedzielę 6 kwietnia w miejscowości Suchy Las pod Poznaniem odbył się Puchar Polski Karate Shotokan. Był to jeden z turniejów kwalifikujących do udziału w Mistrzostwach Europy, które odbędą się pod koniec listopada 2014 roku w Zurichu.

Organizatorem pucharu był Polski Związek Karate oraz Urząd Gminy Suchy Las. Po raz kolejny znakomicie zaprezentował się bielski klub Atemi, który wystawił w zawodach skromny czteroosobowy skład zawodników. Bielszczanie zdobyli 8. medali - 5 złotych, 1. srebrny i 2. brązowe, tym samym zdobywając drugą lokatę w klasyfikacji medalowej. Najlepszą zawodniczką, nie pierwszy raz, została Eliza Gaweł.

Puchar Polski Karate Shotokan - 6.04.2014 · fot. Klub Atemi


Złote medale zdobyli: Eliza Gaweł w konkurencji kata i kumite indywidualne młodziczek (14-15 lat) oraz kata kadetek (16-17 lat) i drużyny kata młodziczek oraz kadet w składzie: Eliza Gaweł, Sonia Walaszczyk, Aleksandra Skolarz. Srebrny medal przypadł dla Sonii Walaszczyk za konkurencję kata młodziczek (14-15 lat). Brązowy medal wywalczył Dawid Gaweł w konkurencji kata juniorów (18-20 lat) oraz Sonia Walaszczyk w konkurencji kata kadetek (16-17 lat).

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.