bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 12 marca 2014
  • wyświetleń: 3682

Górale z wizytą w przedszkolu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Po raz kolejny, tym razem wraz z kibicowskim stowarzyszeniem Druga Strona, piłkarze Podbeskidzia odwiedzili najmłodszych fanów Górali w przedszkolu.

Delegacja Górali w postaci Richarda Zajaca oraz Konrada Karety, wsparta przedstawicielami stowarzyszenia kibiców TSP - Druga Strona zawitała w progi bielskiego Przedszkola nr 29. Zawodnicy po krótkim wstępie opowiedzieli swym małym fanom o piłkarskim rzemiośle, po czym zasypani zostali gradem, często niezwykle trudnych pytań. W trakcie tego spotkania, także przedszkolaki podzieliły się z gośćmi swymi spostrzeżeniami i pierwszymi przygodami z futbolem.

Górale z wizytą w przedszkolu · fot. TS Podbeskidzie


Po części "teoretycznej" można było przejść już do praktyki. Dzięki łaskawej jak na tą porę roku pogodzie gracze TS Podbeskidzie mogli wraz z najmłodszymi adeptami piłki nożnej zawitać na przedszkolnym podwórku. Śmiechu i zabaw było co niemiara i zarówno chłopcy jak i dziewczęta chętnie brali udział w "treningach" jakie zaproponowali im dwaj Górale. Po wporwadzeniu w tajniki piłki nożnej dzieciaki nagrodzone zostały rozmaitymi klubowymi gadżetami na pamiątkę tej niecodziennej wizyty.

ab / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj