bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 9 lutego 2014
  • 13 lutego 2014
  • wyświetleń: 2442

Prezentacja Podbeskidzia w Gemini

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Na dwa dni przed inauguracją rozgrywek ligowych, kibice Podbeskidzia poznali zawodników drużyny podczas tradycyjnej prezentacji.

Na początek na scenie zameldowali się młodzi zawodnicy ze grup dziecięcych BBTS - przyszłość naszego klubu. Jak na karnawałową imprezę przystało nie mogło zabraknąć oczywiście tańca. Występ zawodników poprzedziły pełne wdzięku pokazy taneczne walca i samby. Zaprezentowała się także grupa cheerleaderek ze szkoły tańca Saida Dance Academy, która wspierać będzie Górali na meczach w Bielsku-Białej.

podbeskidzie prezentacja
Prezentacja tradycyjnie miała miejsce w Gemini Park · fot. tspodbeskidzie.pl


Po występach, które rozgrzały publiczność, na scenę wyszli, a właściwie zjechali ruchomymi schodami zawodnicy. Witani oklaskami przez kibiców, a także ciepłymi słowami przez prowadzącego imprezę Grzegorza Sikorę, aktora z Teatru Polskiego, a prywatnie wielkiego fana naszej drużyny.

Szczególnie zainteresowanie wzbudzili nowi zawodnicy, niestety zabrakło Przemysława Pietruszki, który leczy kontuzję w rodzinnym Szczecinie. Każdy z nowych zawodników obdarował fanów piłką z podpisami całej drużyny i odebrał koszulkę z rąk prezydenta miasta, pana Jacka Krywulta. Gdy na scenie byli już wszyscy Górale, drużynę obsypało efektowne konfetti i prezentację można było uznać za zakończoną.

rybanski podbeskidzie
Po prezentacji zawodnicy rozdawali autografy · fot. tspodbeskidzie.pl

ab / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj