bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 18 września 2013
  • wyświetleń: 1410

Zaprojektuj maskotę BBTS-u

W nadchodzącym sezonie siatkarskim ekipie BBTS-u Bielsko-Biała towarzyszyć będzie klubowa maskotka, którą zaprojektują kibice.

Tylko miesiąc pozostał do startu rozgrywek PlusLigi w sezonie 2013/2014. W drugim weekendzie zmagań siatkarze BBTS-u podejmą w hali pod Dębowcem zespół AZS-u Politechniki Warszawskiej. Niewykluczone, że już podczas tego spotkania bielską drużynę wspierać będzie oficjalna maskotka klubowa, która ma towarzyszyć również wszystkim wydarzeniom związanym z klubem beniaminka PlusLigi.

- Do stworzenia i zaprojektowania maskotki zachęcamy gorąco siatkarskich sympatyków. Począwszy od piątku 13 września, poprzez przyszły tydzień - aż do 20 września włącznie - czekamy na propozycje kibiców, jak powinna wyglądać maskotka bielskiego zespołu. Stwórzmy razem naszą maskotkę - mówią przedstawiciele BBTS-u.

Maile z propozycjami należy wysyłać pod adres: konkurs@bbtsbielsko.pl. Wszystkie przesłane sugestie zostaną rozpatrzone. Najlepsze pomysły spotkają się z atrakcyjnymi nagrodami, włącznie z karnetami na mecze bielskich siatkarzy w sezonie 2013/2014.

ab / bielsko.info, źródło: bbtsbielsko.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.