bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 4 września 2013
  • wyświetleń: 5113

Prezentacja BBTS Bielsko-Biała

4 września rozpoczął się oficjalnie nowy rozdział w historii męskiej siatkówki w Bielsku-Białej. W Hali pod Dębowcem odbyła się prezentacja zespołu BBTS Bielsko-Biała, który od sezonu 2013/2014 będzie reprezentował nasze miasto w siatkarskiej PlusLidze.

Największą atrakcją wieczoru był pokazowy mecz, w którym siatkarze z Podbeskidzia zmierzyli się z aktualnym wicemistrzem kraju - ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Sam mecz z pewnością mógł się podobać i dostarczył licznie zgromadzonym widzom wielu pozytywnych emocji. Ostatecznie wynik meczu był następujący: BBTS - ZAKSA 1:3 (25:27,22:25,25:21,18:25).

Prezentacja drużyny BBTS i mecz pokazowy z ZAKSĄ · fot. UM Bielsko-Biała


Podczas prezentacji zarówno prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult i Piotr Pluszyński - Prezes zarządu BBTS podkreślali, że po długim czasie męska siatkówka znowu zagościła w najwyższej klasie rozgrywkowej i mają nadzieję, że podobnie jak inne drużyny z miasta zagości w niej na długo.

Zespół na sezon 2013/2014 prezentuje się następująco:

ROZGRYWAJĄCY
Maciej FIJAŁEK
Kamil KWASOWSKI

ŚRODKOWI
Bartosz BUNIAK
Grzegorz KOKOCIŃSKI
Tomasz KALEMBKA
Wojciech SIEK

PRZYJMUJĄCY
Michał BŁOŃSKI
Miloś STOJKOVIĆ (Serbia)
Bartosz BUĆKO

ATAKUJĄCY
Luis GONZALES (Argentyna)
Maksim AKIMENKA (Białoruś)

LIBERO
Adam SWACZYNA
Przemysław CZAUDERNA

Trener: Janusz Bułkowski

W pierwszym spotkaniu 12 października w ramach PlusLigi, drużyna BBTS S.A. rozegra mecz na wyjeździe z aktualnym mistrzem Polski Asseco Resovia Rzeszów.

W drugiej kolejce PlusLigi, BBTS S.A. zmierzy się w Bielsku-Białej 19 października z drużyną Politechnika Warszawska.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.