bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Sport

  • 14 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 2738

Podbeskidzie: nowe karty kibica

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Prezydent Jacek Krywult spotkał się w Urzędzie Miejskim z prezesem klubu piłkarskiego TS Podbeskidzie Januszem Okrzesikiem i kapitanem zespołu - Sławomirem Cienciałą. Podczas spotkania Sławomir Cienciała symbolicznie przekazał prezydentowi pierwszą z Elektronicznych Kart Kibica, które wprowadza klub.

Elektroniczne Karty Kibica będą służyły do identyfikacji sympatyków klubu. Będą ułatwiały zakup biletów oraz wejście na stadion. Oprócz tego nowe karty będą mogły być używane jako środek płatniczy. Posiadacz karty będzie mógł płacić nią za bilety, gadżety klubowe, będą one również honorowane w punktach, które związane są z programem partnerskim.

Każdy kibic posiadający zwykłą Kartę Kibica od 11 kwietnia może wymienić ją na Elektroniczną Kartę Kibica (koszt wymiany - 5 zł). Jednocześnie, jeśli ktoś nie posiada zwykłej Karty Kibica, a chciałby zaopatrzyć się w Elektroniczną Kartę Kibica, w siedzibie klubu musi złożyć wniosek na wykonanie takiej karty. Wniosek jest dostępny na stronie internetowej TS Podbeskidzie.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj