Sport

  • 2 lipca 2013
  • wyświetleń: 3980

Shakers mistrzem BLK - wideo

32. edycja Bielskiej Ligi Koszykówki już za nami. Po raz kolejny mistrzostwo powędrowało do zespołu Shakers. W meczu finałowym popularne "Szejki" pokonały drużynę Klippers 82:74.MVP meczu finałowego w 1 lidze został wybrany Robert Kozaczka (Shakers) - 28 pkt, 9 zb, 2 as i 4 bl (eval 37).

W meczu o mistrzostwo w 2 lidze drużyna Basket Żywiec pokonała No Flow 80:66 i automatycznie uzyskała awans do 1 ligi. Najlepszym zawodnikiem w tym meczu został wybrany Michał Winkler (Basket Żywiec) - 18 pkt, 7 zb, 2 as i 6 prz (eval 29)!

W meczu o brązowe medale zawodnicy Zrywu Bielsko-Biała pokonali SamoObronę 66:46 (1 liga), a Elo Czikas wygrali z Ułaaa 54:45 (2 liga).

W Konkursie Rzutów Za 3 Punkty już czwarty raz z rzędu najlepszy okazał się Dominik Caputa (Galacticos), wyprzedzając Grzegorza Błotko (Shakers) i Katarzynę Tomaszczyk (Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna i MKS Czechowice-Dziedzice).

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.