bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 23 maja 2013
  • 1 czerwca 2013
  • wyświetleń: 2376

Turniej streetballa przy BCK-u

Za nami:

1 czerwca na boiskach znajdujących się w parku im. Juliusza Słowackiego przy Bielskim Centrum Kultury, odbędzie się turniej streetballa BRUGI Grand Prix Bielska-Białej.

streetball
fot. ab / bielsko.info


streetball


Rozgrywki odbędą się w ośmiu różnych kategoriach: OPEN turniej eliminacyjny do Siemens Grand Prix Polski 2013, OPEN kobiet, U-18 K, U-18 M, U-16 K, U-16 M, U-14 K, U-14 M.

Szczególnie interesująco zapowiada się rywalizacja w kategorii OPEN, ponieważ rozgrywki te będą jednocześnie turniejem eliminacyjnym do Siemens Grand Prix Polski 2013! Cały cykl składa się z 21 turniejów kwalifikacyjnych. Turniej finałowy, w którym wystąpią 24 najlepsze zespoły z Polski odbędzie się 18 sierpnia w Gdyni, a Mistrz Polski otrzyma prawo do reprezentowania naszego kraju w Kontynentalnym Turnieju Kwalifikacyjnym w Pradze (24-25 sierpnia).

Dla trzech najlepszych zespołów w każdej kategorii czekają nagrody, a dodatkowo zespoły startujące w kategorii OPEN będą rywalizować o nagrody rzeczowe o wartości - 1200 zł za I miejsce, 800 zł za II miejsce oraz 400 zł za III miejsce!

Termin zgłoszeń:
- OPEN - do 29 maja (godz. 21:00)
- pozostałe kategorie - do 28 maja (godz. 21:00)

W trakcie trwania turnieju przeprowadzone zostaną również dwa konkursy otwarte - konkurs rzutów za 3 punkty oraz drużynowy konkurs rzutów wolnych. Zgłoszenia do tych konkursów można dokonywać w biurze zawodów. Turniej uatrakcyjni oprawa muzyczna zapewniona przez 3/4 UDGS.

Wszystkie dodatkowe informacje i regulaminy znajdują się na przygotowanej przez organizatorów stronie www.3x3.com.pl. Organizatorami turnieju są Bielska Liga Koszykówki, Urząd Miejski w Bielsku-Białej i BBOSiR.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.