bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 10 maja 2013
  • wyświetleń: 2926

Wojtek Chuchała znów w akcji

Malownicze zakątki Jury Krakowsko-Częstochowskiej będą areną zmagań podczas dziesiątej, jubileuszowej edycji Zlotu Plejad, która rozpocznie się 30 maja.

Subaru Poland Rally Team
Subaru Poland Rally Team


Dziesięciolecie Zlotu Plejad zbiegnie się z ważnymi wydarzeniami zarówno dla marki Subaru, jak i dla regionu, co będzie doskonałą okazją do zapisania nowych kart historii zlotu miłośników samochodów spod znaku Plejad.

Bazą X Zlotu Plejad będzie Hotel Ostaniec w miejscowości Podlesice, sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wokół otaczających bazę imprezy „skalnych miast” powstanie jedyne w swoim rodzaju „miasteczko Subaru”. Podobnie jak w ubiegłym roku, przygotowane zostaną cztery trasy, które obejmą między innymi zbudowane na szczytach skał Orle Gniazda, niezwykły świat podziemnych jaskiń i labiryntów, jedyną w Europie Środkowej pustynię czy najbardziej urokliwy Park Narodowy w Polsce.

Miłośników sportowej rywalizacji z pewnością nie zabraknie na trasie „Szosowej”, gdzie co roku trwa walka o każdą sekundę. Tym razem dodatkową atrakcją będzie możliwość porównania się z dwoma załogami Platinum Subaru Rally Team - Wojtkiem Chuchałą i Kamilem Hellerem, którzy pojawią się w bardzo ciekawym samochodzie, a także z Michałem i Grzegorzem Bębenkami. Nie mniej emocji będzie towarzyszyć zmaganiom na trasie „Terenowej”, a fanów motoryzacyjnej turystyki z pewnością przyciągną trasy „Turystyczna - Szosowa” i „Turystyczna - Terenowa”.

br / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.