bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Sport

  • 11 kwietnia 2013
  • 15 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 2381

Wyścig o Puchar Prezytenta Miasta

Za nami:

W poniedziałek 15 kwietnia na torze Zygzak-Karting odbędą się zawody o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

karting
Wyścig o Puchar Prezytenta Miasta · fot. ab / bielsko.info


plakat


Zawody mają charakter otwarty i może w nich wziąć udział każda osoba, która ma min. 140 cm wzrostu, przy czym osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodzica na start, a osoby młodsze niż 14 lat muszą przybyć na tor wraz z opiekunem prawnym.

Aby wziąć udział w zawodach, należy zgłosić i potwierdzić chęć uczestnictwa najpóźniej do dnia 14 kwietnia do godz 21:30. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc startowych - lista zgłoszeń może zostać zamknięta w terminie wcześniejszym. W przypadku większej ilości chętnych - decydująca jest kolejność zgłoszeń

Koszt uczestnictwa w zawodach to 50 zł. Sponsorem nagród jest Urząd Miasta Bielska-Białej.

Program zawodów:

17:30 Uroczyste otwarcie z udziałem Prezydenta Miasta Bielsko-Biała - p. Jacka Krywulta, radnych Rady Miejskiej, Przewodniczącego Komisji Polityki Społecznej i Sportu Piotra Kochowskiego i członka komisji Antoniego Kruczka.
18.00 Rozpoczęcie zawodów - pierwszego zawodnika wypuszcza Pan Prezydent
22.15 Zakończenie zawodów - wręczenie nagród w imieniu Prezydenta dokona Naczelnik Wydziału Kultury Fizycznej i Sportu Ryszard Radwan

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.