bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 31 marca 2013
  • 6 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 5009

TV: Mistrz Polski z Bielska-Białej

Niewiele osób wie, że w Bielsku-Białej urodził się jeden z najlepszych polskich narciarzy. Jakub Ilewicz, bo o nim mowa, zdobył w minionym tygodniu Mistrzostwo Polski w slalomie. 25-letni zawodnik marzy o starcie na Igrzyskach Olimpijskich.

ilewicz jakub
Jakub Ilewicz · fot. bielsko.info


Postanowiliśmy przybliżyć sylwetkę bielszczanina. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Jakubem Ilewiczem.Jakub Ilewicz swoje pierwsze narciarskie susy stawiał na... głównej drodze Osiedla Słonecznego. Jako czteroletni maluch wystąpił na zawodach w Szczyrku. Choć od tego czasu minęły już dwie dekady, to bielszczaninowi nie znudziły się jeszcze narty. Mało tego! W przedostatni weekend lutego 25-latek zdobył Mistrzostwo Polski seniorów w slalomie. Jakub Ilewicz występuje także w prestiżowych zawodach Pucharu Świata i przymierza się do startu na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.

Więcej informacji o aktualnym Mistrzu Polski można znaleźć na stronie www.ilewicz.pl oraz na facebookowym profilu zawodnika - www.facebook.com/pages/Jakub-Ilewicz.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.