Sport
- 29 października 2024
- 31 października 2024
- wyświetleń: 1457
Tauron Liga w Bielsku-Białej. Starcie siatkarek pod Dębowcem
Za nami:
Tauron Liga trwa. Już w najbliższy czwartek, 31 października o 16.00, będziemy świadkami starcia BKS BOSTIK ZGO i UNI Opole. Mecz odbędzie się w Hali pod Dębowcem.

Ostatni mecz naszych siatkarek (pisaliśmy o nim w TYM artykule) był prawdziwą ucztą dla kibiców. Widząc ich formę, możemy być pewni, że czwartkowe spotkanie będzie jeszcze bardziej emocjonujące.
Bilety na spotkanie do nabycia drogą internetową: kupbilet.pl lub bezpośrednio w kasie przed meczem.
ZOBACZ TAKŻE
BKS przełamuje serię DevelopResu. Thriller w Bielsku-Białej przedłuża walkę o finał
Bielszczanki bezlitosne dla mistrzyń Słowenii w Pucharze CEV
Co wyróżnia najlepszych siatkarzy na świecie? Sprawdziliśmy
Gorący tematBKS Bielsko-Biała w półfinale Mistrzostw Polski. Pewne 3:0 w Łodzi
BKS Bostik świętuje. Po emocjonującym starciu pierwszy krok do półfinału
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała stawia wszystko na jedną kartę w starciu z EcoHarpoon NOWEL LOS
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









