bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 14 marca 2013
  • wyświetleń: 1761

Bramkarze Górali bez trenera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Trener bramkarzy Podbeskidzia przestaje pełnić swoją funkcję. Informację taką przekazał oficjalnie klub. Jak się okazuje sprawa jest bardzo poważna - czytamy na portalu Sportowe Beskidy.

Informacja o rozstaniu trenera bramkarzy z klubem to spore zaskoczenie. Tymczasem, jak się okazuje, w Prokuraturze Okręgowej w Częstochowie toczy się postępowanie w sprawie tzw. mafii złomowej. Jedną z oskarżonych osób jest właśnie Jarosław M., który usłyszał zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, zawłaszczenia 3,5 mln zł podatku VAT i prania brudnych pieniędzy.

Sam trener wydał już oświadczenie w tej sprawie o treści: "W związku ze sprawą, którą zajmuje się częstochowska prokuratura, mając na uwadze dobro klubu TS Podbeskidzie oraz jego prezesa Wojciecha Boreckiego, z którym przez wiele lat współpracowałem, postanowiłem zrezygnować z dalszej pracy w tym klubie. Nie chcę bowiem, aby moje osobiste problemy mogły być wykorzystywane do szargania dobrego imienia klubu".

Jarosław M. poprowadzi jeszcze treningi z bramkarzami Podbeskidzia przygotowujące do spotkania niedzielnego ze Śląskiem Wrocław. Funkcję przestanie pełnić 15 marca.

ab / bielsko.info
źródło: sportowebeskidy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj