bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 12 marca 2013
  • 13 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 2088

Wapienicki bieg na 5 kilometrów

Za nami:

Stowarzyszenie Mieszkańców Wapienicy we współpracy z Radą Osiedla Wapienica, Klubem Sportowym Sprint i Gminą Bielsko-Biała organizuje Grand Prix Wapienicy w biegach długich. Jego pierwszym etapem będzie zaplanowana na 13 kwietnia „Wapienicka piątka”.

Celem tego biegu na 5 kilometrów jest integracja oraz promocja aktywności fizycznej wśród mieszkańców Bielska-Białej, upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu oraz promocja Bielska-Białej i Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego ,,Dolina Wapienicy”.

W zawodach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 12 lat i wypełnią formularz zgłoszeniowy z podpisem na oświadczeniu, na którym wyrażą zgodę na udział w biegu na własną odpowiedzialność oraz zostanie zweryfikowany w Biurze Zawodów. Szczegóły dotyczące udziału w zawodach, podział na kategorie wiekowe zamieszczone zostały w regulaminie.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.