bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 7 marca 2013
  • wyświetleń: 1518

Nie pomogło nawet zwycięstwo

Podopieczne Wiesława Popika wygrały 3:2 spotkanie rewanżowe ćwierćfinału Pucharu Polski. Niestety nie wystarczyło to do awansu do Final Four.

bks aluprof
Siatkarki BKS-u odpadły z pucharowej rywalizacji · fot. BKS Aluprof Bielsko-Biała


W rewanżowym meczu 1/4 Pucharu Polski bielszczanki zmierzyły się z Impelem Wrocław. W pierwszym meczu górą były wrocławianki, które wygrały 3:2, co stawiało je w lepszej sytuacji przed spotkaniem rewanżowym. BKS Aluprof chcąc awansować do Final Four Pucharu Polski musiał w Bielsku-Białej wygrać 3:0 lub 3:1. W razie wygranej bielszczanek 3:2 o awansie zadecydować miały tzw. małe punkty, a te po pierwszym spotkaniu bialski klub miał minusowe (-13).

- Impel jest bardzo mocnym zespołem i dlatego też graliśmy z nimi dwa wyrównane mecze. Szkoda, że w ćwirćfinale trafiliśmy właśnie na ten zespół. Kompletnie nie wyszedł nam pierwszy set. To pewnie przez nerwy, bo wszyscy wiedzieliśmy, że liczy się nie tylko wygrana, nie tylko sety, ale też małe punkty. Gralismy tak, jakbyśmy bali się grać. Potem było już lepiej, udało się wygrać, ale przegraliśmy awans - mówił po meczu szkoleniowiec BKS-u, Wiesław Popik

BKS Aluprof - Impel Wrocław 3:2 (16:25, 23:25, 25:16, 25:23, 15:7)

BKS Aluprof: Bergrova, G. Wojtowicz, Frąckowiak, Wołosz, Sieczka, Łyszkiewicz, Sawicka (libero) oraz Horka, Cella, Pelc, Szymańska.

Impel Wrocław: Konieczna, Wilson, Pyziołek, Djurisić, Polak, Ognjenović, Medyńska (libero) oraz Rosner, Mroczkowska.

ab / bielsko.info
źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.