Sport

  • wczoraj, 09:40
  • dzisiaj, 09:40
  • wyświetleń: 537

Piłka nożna kobiet ma się w Bielsku-Białej coraz lepiej!

Materiał partnera:

Piłka nożna w wykonaniu kobiet i dziewczyn, nie jest zapewne tak popularna jak piłka męska, ale to nie znaczy, że nasze pociechy nie mają możliwości trenowania tej dyscypliny jak tylko mają na to ochotę.

Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord
Piłka nożna kobiet ma się w Bielsku-Białej coraz lepiej!


BTS Rekord z Cygańskiego lasu już od wielu lat prowadzi sekcję żeńską futbolu i w tym roku doszedł do poziomu największych w tym kraju.

Futsalistki ustrzeliły dublet, zdobywając Mistrza Polski i Puchar Polski, seniorki na trawie grają w Ekstralidze, a juniorki reprezentują Bielsko-Białą w Centralnej Lidze Juniorek U-18.

Od wczoraj sekcja żeńska może się pochwalić kolejnym sukcesem, mianowicie młodsze Juniorki pokonując na wyjeździe GKS Katowice, awansowały do Centralnej Ligi Juniorek U-16!

Czy można mieć drużyny żeńskie w wyższych rozgrywkach w tym kraju? No już nie! Na wszystkich szczeblach dziewczyny i kobiety grają w Bielsku najwyżej gdzie to możliwe.Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.