Sport

  • 16 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 711

Dziewięć kolejek

Materiał partnera:

Tyle właśnie pozostało do końca rozgrywek w grupie trzeciej III ligi, w której rywalizuje bielski Rekord. Biało-zieloni po małym kryzysie formy i dwóch porażkach z rzędu, wrócili już na "właściwe tory" i po trzech wygranych oraz remisie w meczu "na szczycie" z MKS Kluczbork zajmują drugą lokatę w ligowej tabeli.

Zdjęcia z meczu Rekord -Ślęza w sezonie 2022/2023


Liderujący Śląsk II Wrocław ma identyczną ilość punktów, legitymuje się jednak lepszym bezpośrednim bilansem spotkań z "rekordzistami". Tuż za tą dwójką, ze stratą jedengo punktu, trzecią lokatę okupuje kluczborski MKS, a te trzy zespoły od reszty stawki dzieli już znaczna różnica punktowa.

Tak więc rywalizacja do II ligi zapowiada się pasjonująco, a zwycięzcę poznamy zapewne dopiero w ostatnich kolejkach. Warto dodać, że w przeciwieństwie do wszystkich wyższych lig, z ligi trzeciej promocję do wyższej klasy rozgrywkowej otrzymuje tylko jeden zespół.

W ostatniej kolejce Rekord gościł w województwie lubuskim, gdzie zagrał w nadgranicznym Gubinie z miejscową Cariną. Po dwóch bramkach Kacpra Kasprzaka oraz jednym trafieniu Daniela Świderskiego, najlepszego obecnie strzelca w III lidze, przy dwóch golach straconych, mecz zakończył się wygraną bielszczan 3:2.

W najbliższą sobotę, 20 kwietnia do Bielska-Białej przyjedzie wrocławska Ślęza. Początek tego spotkania na stadionie w Centrum Sportu Rekord przy Startowej 13 w Bielsku-Białej o godzinie 14:00. Warto odwiedzić stadion w Cygańskim Lesie i kibicować bielskiej ekipie, w walce o awans na szczebel centralny.Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.