Sport

  • 27 marca 2024
  • wyświetleń: 545

Power of Science łączy siły z RK Exclusive Doors!

Materiał partnera:

Do rozpoczęcia nowego sezonu wyścigowego Klubu Power of Science zostało już niewiele ponad tydzień.
Klub Power of Science robi kolejny duży krok na przód w rozwoju, dlatego łączy siły razem z firmą RK Exclusive Doors, która będzie sponsorem tytularnym.

Zawodnicy Power of Science Jafi Team
fot. Facebook / Power of Science Jafi Team


Cieszymy się, że Pan Robert Karasek, który jest mocno związany z kolarstwem w Bielsku-Białej, obdarzył Power of Science zaufaniem i dołączył do osób wspierających team!

Firma RK Exclusive Doors to producent luksusowych drzwi wejściowych na rynku kilkunastu krajów Świata. Początki firmy sięgają 2010 roku. Siedziba firmy znajduje się w naszym mieście Bielsko-Biała.
Mamy nadzieję, że współpraca będzie długofalowa i razem będą stawiać kolejne kroki w kolarstwie profesjonalnym.

Jednocześnie firma Power of Science dziękuje firmie Jafi Sport, a przede wszystkim Panu Wojciechowi Wardziak oraz Panu Jackowi Zawadka za dobrą współpracę i pomoc w sezonie 2023.

W kolejnych artykułach przedstawimy Wam tegorocznych sponsorów/partnerów oraz zawodników teamu Power of Science RK Exlusive Doors!

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.