Sport

  • 19 marca 2024
  • wyświetleń: 518

Wiosenny pomysł na aktywność dla dziecka?

Materiał partnera:

Dzień coraz dłuższy oraz coraz wyższa temperatura zachęcają powoli, żeby wyjść z domu na świeże powietrze. Zastanawiamy się też częściej, w jaki sposób po zimie "rozruszać" nasze pociechy.To że chłopaki grają w piłkę nożną jest dla wszystkich oczywiste, ale że dziewczynki od małego mogą uprawiać ten sport to już wiedzą nieliczni.

W Bielsku-Białej, w Cygańskim Lesie, w klubie Rekord działa prężnie już od lat sekcja kobieca piłki nożnej. Działają też grupy dziecięce, gdzie dziewczynki od najmniejszych lat poprzez zabawę uczą się tej gry. To wbrew pozorom, świetna aktywność dla naszych córek i wnuczek, a widok strzelanych goli i radość u piłkarek, raduje serce nie mniej niż u chłopaków :).

Rekord zaprasza na zajęcia początkowe, na których można spróbować zabawy z piłką. Roczniki 2014, 2015 mają zajęcia we wtorki (godzina 16.45) i czwartki (18.00). Młodsze dziewczynki mogą potrenować na świeżym powietrzu we wtorki (godzina 18.00) albo w niedzielę (9.30).

Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord
Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.