Reklama

Sport

  • 9 lutego 2024
  • wyświetleń: 465

Batalia o Prym na Śląsku: Mistrzostwa Juniorek Młodszych w Hali BKS Stal

W dniach od 14 do 18 lutego hala sportowa BKS Stal Bielsko-Biała zamieni się w arenę sportowej rywalizacji, gdzie siatkarskie talenty młodego pokolenia zmierzą się w zaciętych pojedynkach o miano najlepszej drużyny na Śląsku w kategorii juniorek młodszych.

"Jest to dowód, że marzenia się spełniają". Juniorki BKS w finale MP
Zdj. ilustracyjne · fot. BKS Stal Bielsko-Biała


W pierwszej grupie, czyli w Podgrupie A, do rywalizacji staną: BKS Stal Bielsko-Biała, MKS Dąbrowa Górnicza oraz Volley Dąbrowa Górnicza. To trzy drużyny, które nie tylko reprezentują swoje miasta, ale również walczą o swoje miejsce wśród najlepszych w regionie. BKS Stal Bielsko-Biała, jako gospodarz turnieju, będzie miała dodatkowy impuls do pokazania swojego potencjału na własnym terenie. Jednak zarówno MKS Dąbrowa Górnicza, jak i Volley Dąbrowa Górnicza nie zamierzają łatwo oddać zwycięstwa.

W Podgrupie B czeka nas równie emocjonująca rywalizacja, gdzie TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec, JKS SMS Jastrzębie oraz UKS Źródełko Katowice postawią wszystko na jedną kartę. To będzie test ich umiejętności, wytrzymałości i determinacji, gdyż każda z tych drużyn pragnie udowodnić swoją wartość na boisku.

Turniej zapowiada się niesamowicie pasjonująco, a każdy mecz będzie istotnym etapem w drodze do końcowego triumfu. Warto zanotować daty i godziny poszczególnych spotkań. Przed nami nie tylko seria meczów, ale także szansa na wsparcie młodych siatkarek bialskiej Stali. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki do stworzenia gorącej atmosfery i wspierania naszych zawodniczek w walce o zwycięstwo. To właśnie dzięki wsparciu kibiców ich potencjał nabierze jeszcze większej mocy, a emocje na trybunach przełożą się na sukcesy na boisku. Bądźmy razem w tej niezwykłej sportowej przygodzie!

Terminarz turnieju:

14.02.2024 (środa)

16:00: BKS Stal Bielsko-Biała vs. Volley Dąbrowa Górnicza
45 min. po pierwszym meczu: TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec vs. UKS Źródełko Katowice
15.02.2024 (czwartek)

16:00: JKS SMS Jastrzębie vs. UKS Źródełko Katowice
45 min. po pierwszym meczu: MKS Dąbrowa Górnicza vs. Volley Dąbrowa Górnicza
16.02.2024 (piątek)

16:00: JKS SMS Jastrzębie vs. TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
45 min. po pierwszym meczu: BKS Stal Bielsko-Biała vs. MKS Dąbrowa Górnicza
17.02.2024 (sobota)

12:00: Mecz o miejsca 5-6
45 min. po pierwszym meczu: 1A vs. 2B
45 min. po drugim meczu: 1B vs. 2A
18.02.2024 (niedziela)

11:00: Mecz o 3. miejsce
45 min. po pierwszym meczu: Finał

Batalia o Prym na Śląsku: Mistrzostwa Juniorek Młodszych w Hali BKS Stal

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.