bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 15 lutego 2013
  • 21 lutego 2013
  • wyświetleń: 3664

Prezentacja Górali - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

W atmosferze mobilizacji i dużego optymizmu odbyła się prezentacja zespołu Podbeskidzia przed rundą wiosenną bieżącego sezonu. Z piłkarzami kibice mieli okazję spotkać się w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park w Bielsku-Białej.To była prezentacja, która podobnie, jak wyniki ostatnich sparingów Podbeskidzia, jest pozytywnym prognostykiem przed zbliżającą się premierą rundy rewanżowej T-Mobile Ekstraklasy. O prowadzenie wydarzenia zadbał znany dziennikarz i komentator sportowy Bożydar Iwanow, który na wstępie życzyły wszystkim, by za pół roku spotkać się ponownie na prezentacji drużyny wciąż ekstraklasowej.

Optymizm wniosły również słowa Wojciecha Boreckiego, prezesa zarządu TS Podbeskidzie S.A. - Wierzę w utrzymanie tej drużyny. W zespole doszło do wielu zmian, co jest wynikiem słabej rundy jesiennej i zdobycia zaledwie sześciu punktów. Mieszanka rutyny i młodości może jednak przynieść teraz efekt - stwierdził.

Prezentacja Górali w obiektywie · fot. Krzysztof Dzierżawa / TS Podbeskidzie


Z kolei trener Dariusz Kubicki każdy kolejny mecz Górali przyrównał do... finału Ligi Mistrzów. - Przysięgam, że zrobimy wszystko, by zostać w ekstraklasie. Na wynik składa się wiele czynników, ale zapewniam, że to będzie drużyna z sercem, której oglądanie będzie przyjemnością. To ma być bardzo zdyscyplinowana drużyna. Każdy kolejny mecz będziemy traktować, jak finał Ligi Mistrzów - powiedział szkoleniowiec Podbeskidzia, owacyjnie przywitany przez sympatyków bielskiego klubu.

I wreszcie kapitan Górali Marek Sokołowski, także w tonie optymistycznym: - Będziemy grać widowiskowy futbol i w każdym meczu zobaczycie walkę do końca. Nie wychodźcie ze stadionu, gdy będziemy prowadzić 2:0. Strzelimy i trzeciego gola - odważnie zapowiedział obrońca bielszczan.

Prezydent miasta Bielska-Białej Jacek Krywult oraz prezes Podbeskidzia Wojciech Borecki wręczyli koszulki nowym piłkarzom, ciepło przyjętym przez zgromadzonych kibiców. Zakończenie spotkania z kibicami to kuluarowe rozmowy, liczne autografy i wspólne zdjęcia, jak również niespodzianki w postaci piłkarskich kalendarzy. Wcześniej wystąpiły także cheerleaderki z bielskiej Szkoły Tańca Cubana.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak z wielkim zaciekawieniem wyczekiwać wiosennej premiery T-Mobile Ekstraklasy. To już w najbliższą sobotę przy Rychlińskiego o godzinie 13:30.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj