bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Sport

  • 29 grudnia 2012
  • 2 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2426

Siatkarki BKS wspierają WOŚP

Bialski Klub Sportowy po raz kolejny wspiera akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

bks
Siatkarki BKS Aluprof wspierają WOŚP · fot. siatkowka.bks.bielsko.pl


Podobnie jak w ubiegłym roku BKS Aluprof oddaje na licytację kolekcjonerską koszulkę siatkarską z podpisami bielskich siatkarek. Liczymy, że i tym razem licytacja będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem, a koszulka BKS Aluprof zostanie kupiona po jak najwyższej cenie, by w ten sposób pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Koszulka jest jedyna w swoim rodzaju. Z przodu koszulki widnieje 12 autografów pierwszego zespołu BKS Aluprof, a zamiast numeru jest serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tyłu koszulki w miejscu nazwiska jest napis WOŚP, a poniżej numer 21 oznaczający 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, co czyni koszulkę wyjątkową! Co więcej, istnieją jedynie dwie takie koszulki, dzięki czemu są one jeszcze bardziej atrakcyjne!

Jedną z tych niezwykłych koszulek można wylicytować w trwającej 14 dni licytacji na portalu allegro.pl.

Druga koszulka zostanie wystawiona na aukcję w Galerii Sfera 13 stycznia 2013 roku, a więc w dzień finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

new / bielsko.info, źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.