Sport

  • 4 lutego 2023
  • wyświetleń: 1069

W Bielsku-Białej rządzi tenis! Trzy ważne nagrody dla BKT Advantage

Materiał partnera:

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Urząd Miasta Bielsko-Biała powrócił do organizacji corocznego spotkania włodarzy miasta z przedstawicielami środowiska sportowego. Impreza, która odbyła się w bielskim Ratuszu, była okazją do podsumowania roku 2022 i uhonorowania najlepszych statuetkami Harnasia!

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała


Tym razem tytuł Sportowca Roku z rąk prezydenta Jarosława Klimaszewski odebrała nasza tenisistka Maja Chwalińska, natomiast Trenerem Roku okrzyknięto jej szkoleniowca Jaroslava Machovskiego.

To jednak nie koniec nagród dla #BKTTEAM! Statuetka dla Najlepszej Drużyny powędrowała prosto w ręce kapitana BKT Advantage SuperLiga Stavrosa Wawrzosa!

To olbrzymie wyróżnienie i wielki zaszczyt dla całego zespołu Beskidzki Klub Tenisowy Advantage Bielsko-Biała z Prezesem Piotrem Szczypką na czele! Oby nadchodzący sezon był dla nich równie udany lub jeszcze lepszy.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Advantage

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj