bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 6 lutego 2011
  • wyświetleń: 1659

BBTS pokonał lidera I ligi

Bielscy siatkarze pokonali lidera I ligi - Trefla Gdańsk 3:1 i wszystko wskazuje na to, że kryzys mają już za sobą.

BBTS
fot. Radio Bielsko


BBTS - Trefl Gdańsk 3-1 (15-25, 25-19,25-23,25-23)

Bielszczanie dostarczyli swoim kibicom mnóstwo emocji. Po przegranym pierwszym secie z rywalem mierzącym w PlusLigę, zdołali podnieść się i wygrać drugą partię. Trzeci set był bardzo wyrównany. W końcówce Słowak Martin Vlk dwukrotnie obijał blok przyjezdnych, a Jarosław Lech skończył tę partię asem serwisowym. W kolejnej odsłonie spotkania zanosiło się na to, że rozpędzony BBTS zmiecie rywali z parkietu. Gospodarze prowadzili już 8 punktami (15:7). Nic takiego jednak się nie stało. Trefl zdołał doprowadzić do stanu 19:18 i wyrównanej końcowki wygranej przez podopiecznych Przemysława Michalczyka.

To było drugie zwycięstwo bielszczan po serii porażek. W minionym tygodniu BBTS pokonał SMS Spała. Przypomnijmy, od niedawna w roli trenera-koordynatora w BBTS pracuje Wiktor Krebok. Po jego pomoc sięgnięto po pięciu porażkach z rzędu.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.