bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 12 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2512

Jeleń odchodzi z Podbeskidzia!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Ireneusz Jeleń nie będzie wiosną grał w Podbeskidziu Bielsko-Biała - informuje "Przegląd Sportowy". - Moim zdaniem popełnia błąd - mówi Marcin Sasal, trener przedostatniej drużyny ligi.

Ireneusz Jeleń, Podbeskidzie
Ireneusz Jeleń zagrał w siedmiu meczach Podbeskidzia. · fot. tspodbeskidzie.pl


- Jego menedżer we wtorek poinformował mnie, że chce wyjechać do zagranicznego klubu. Moim zdaniem popełnia błąd - mówi trener Marcin Sasal.

- Wierzyłem w to, że gdy zdobędzie gola, to się przełamie - dodaje Sasal. - Zrobiłem wiele w tym kierunku. Drużyna grała pod niego. Mimo to nie wykorzystał ośmiu stuprocentowych sytuacji, w tym rzutu karnego. Irek ma dobrą technikę, niezłą motorykę, ale nie było to wszystko podparte przygotowaniem fizycznym. Kilka miesięcy przecież trenował sam. Dlatego nie wiodło mu się w tej rundzie - przekonuje szkoleniowiec Podbeskidzia.

Jeleń miał podpisaną z bielskim klubem roczną umowę, ale z możliwością odejścia zimą i z tej furtki właśnie skorzystał. Zainteresowane są nim kluby drugiej Bundesligi oraz amerykańskiej MLS. - Dla Irka byłoby lepiej, gdyby został u nas. Przepracowałby porządnie zimę i mógłby odbudować się fizycznie.

ab / bielsko.info, źródło: Przegląd Sportowy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj