• 13 października 2022
  • wyświetleń: 903

Zdobycze medalowe zawodników KS Sprint podczas zawodów na Litwie

Otwarte Mistrzostwa Litwy w Biegach Przełajowych w Kłajpedzie okazały się bardzo udane dla zawodników Klubu Sportowego Sprint Bielsko-Biała.

Zdobycze medalowe zawodników KS Sprint podczas zawodów na Litwie · fot. KS Sprint

Reprezentanci bielskiego Klubu Sportowego Sprint 8 października startowali w 22. Otwartych Mistrzostwach Litwy w Biegach Przełajowych na dystansie 1 mili morskiej. W tych zawodach Mikołaj Urbaś zajął pierwsze miejsce w kategorii U16, a Maciej Lachowski drugie miejsce w kategorii U18. Małgorzata Tarędź buła czwarta w kategorii U14, a Oliwia Jaromin -siódma w kat U16. Miłosz Pasowicz uplasował się na ósmym miejscu w kategorii U18, zaś Magdalena Lachowska w biegu na 3 mile morskie w kategorii open zajęła 14. miejsce.