bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 4 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2535

Bielski kierowca tuż za podium

Na Karowej, najbardziej rajdowej ulicy w Polsce, ostatecznie zakończyła się rajdowa rywalizacja w sezonie 2012. Reprezentanci LOTOS - Subaru Poland Rally Team „u Pani Karowej” zanotowali 4. wynik, natomiast w 50. Rajdzie Barbórka również uplasowali się tuż za podium.

chuchała


chuchała
Załoga L-SPRT na odcinku "Karowa"


Wojtek Chuchała i Kamil Heller, tegoroczni zdobywcy tytułu Mistrza Polski w grupie N, od pierwszego odcinka specjalnego 50. Rajdu Barbórka notowali czasy w czołówce klasyfikacji generalnej. Zawodnicy L-SPRT rozpoczęli od drugiego wyniku na próbie Cytadela, by po trzech oesach znaleźć się niespełna sekundę za podium. Również na Karowej reprezentanci LOTOS - Subaru Poland Rally Team dali z siebie wszystko, osiągając czwarty rezultat.

- Dziś zabrakło nam naprawdę bardzo niewiele do pierwszej trójki, zarówno na Karowej, jak i w samej Barbórce. Można więc powiedzieć, że czwórka trochę nas prześladuje w tym sezonie. Ale to tylko motywacja na przyszłość, żeby przygotować się jeszcze lepiej i notować jeszcze lepsze wyniki - podsumował Wojtek Chuchała.

- To był dobry finał sezonu, za który chcielibyśmy podziękować całemu Zespołowi, naszym Partnerom i wszystkim kibicom - dodał Kamil Heller.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.