• 12 listopada 2012
  • wyświetleń: 3674

Medale dla zawodników Atemi

Po raz szósty w Łodzi odbyły się Międzynarodowe Grand Prix Poland w Karate WKF. Zawody zgromadziły na starcie ponad 400 zawodników z 8 państw: Polski, Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Rosji, Łotwy, Anglii i Gruzji.

Jak co roku w zawodach tych uczestniczyli zawodnicy z bielskiego klubu Atemi, którzy wrócili do stolicy Podbeskidzia z dorobkiem 9 medali: 1 złotego, 4 srebrnych i 4 brązowych. Nasi reprezentacji w klasyfikacji generalnej uplasowali się na 8. pozycji wśród 28 klubów. Pierwsze miejsce zdobyli zawodnicy klubu Sen-Bin Kijów Ukraina.

Medale dla Atemi · fot. Atemi Bielsko-Biała

Złoty medal dla klubu Atemi wywalczyła Eliza Gaweł w konkurencji kata indywidualne młodziczek 12-13 lat. Srebrne medale zdobyli: Patrycja Fąferko w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat, Mikołaj Dobrzyński w konkurencji kata indywidualne młodzików 12-13 lat, Weronika Abratańska w konkurencji kumite indywidualne młodziczek 12-13 lat kategoria wagowa (+50kg) oraz Mateusz Tomiczek w konkurencji kata indywidualne juniorów 16-17 lat.

Brązowe krążki wywalczyli: Maciej Gawor w konkurencji kata indywidualne chłopców 10-11 lat, Daniel Dziergas w konkurencji kata indywidualne młodzików 12-13 lat, Eliza Gaweł w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat kategoria wagowa (+50kg) oraz Dawid Gaweł w konkurencji kata indywidualne juniorów 16-17 lat.