bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 24 stycznia 2011
  • wyświetleń: 1366

Zła passa siatkarek BKS Aluprof

To druga zaskakująca porażka mistrzyń kraju, siatkarek BKS Aluprof. Bielszczanki przegrały we własnej hali z ligowym "średniakiem" Gwardią Wrocław 0:3. Cały mecz rozegrała Anna Werblińska.

BKS Aluprof Bielsko-Biała- Impel Gwardia Wrocław 0:3 (19:25, 12:25, 17:25)

O totalnej niemocy swojego zespołu mówiła na konferencji prasowej kapitan BKS, rozgrywająca Katarzyna Skorupa. Goście z Wrocławia rozbiły gospodynie skuteczną zagrywką i blokiem. Trenerowi Grzegorzowi Wagnerowi było wstyd.

Jedynym pozytywnym akcentem sobotniego spotkania w hali przy ul. Rychlińskiego był powrót po kontuzji i zabiegu kolana Anny Werblińskiej, która rozegrała cały mecz zdobywając 10 punktów. To był pierwszy mecz o punkty w tym sezonie rozegrany przez bielszczanki we własnej hali. Dotychczas wszystkie swoje spotkania rozgrywały w nowej hali pod Szyndzielnią.

To nie jedyna niespodzianka 8. kolejki PlusLigi Kobiet. Muszynianka przegrała u siebie z AZS Białystok 2:3. Przypomnijmy, w poprzedniej kolejce BKS Aluprof przegrał mecz wyjazdowy z dużo słabszym od siebie rywalem- AZS Białystok.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.