Sport
- 22 listopada 2021
- wyświetleń: 1914
Udany weekend dla zawodników bielskiego klubu Just Team
Niezwykle udany był miniony weekend dla bielskiego klubu Just Team. Na odbywającej się w Toruniu Halowej Olimpiadzie LDK w niedzielę w w biegu na 60 m zwyciężyła Jagoda Żukowska. Podopieczna trenerki Joanny Justyniak w pięknym stylu, w doskonałym czasie (7,88) pokonała całą czołówkę krajową, zdobywając złoty medal.

W sobotę w Bytomiu na Mistrzostwach Śląska w biegach przełajowych bezkonkurencyjny na dystansie 4 kilometrów (U18) okazał się Kamil Herzyk. Kolejny medal - tym razem brązowy - na dystansie 2 km (U16) wywalczył Franciszek Czernecki. Obu trenuje trener Kamil Kos.
Loading...
Nieźle zaprezentowała się też Agnieszka Pastor, która w biegu seniorek na 4 km zajęła 6 miejsce.
ZOBACZ TAKŻE
Podwójne złoto KS Sprint Bielsko-Biała na inauguracji Monika Pyrek Tour
Pilna modernizacji stadionu lekkoatletycznego w Wapienicy. Interwencja radnego
Gorący tematSrebrny medal solo i złoto drużynowe w 48-godzinnym biegu. Wielki sukces Edyty Lewandowskiej z Bielska-Białej
6 wrześniaII edycja Biegu KoBBiet w Bielsku-Białej - sport, wsparcie i pozytywna energia
Magurka Challenge: czwarta edycja wyzwania dla miłośników gór i aktywnego życia
Grupa biegowa medyków w Bielsku-Białej i Żywcu. „Adrenalina” zaprasza na wspólne treningi
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









