bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 17 listopada 2021
  • wyświetleń: 1076

KS Sprint ma powód do dumy. Klub na 3. miejscu w województwie

Klub Sportowy Sprint Bielsko-Biała zajął trzecie miejsce w województwie śląskim i 29. w kraju - ogłosił Polski Związek Lekkiej Atletyki, publikując ranking pod nazwą Klubowy Mistrz Polski 2021.

Reklama

KS Sprint ma powód do dumy. Klub na 3. miejscu w województwie
KS Sprint ma powód do dumy. Klub na 3. miejscu w województwie · fot. pzla.pl


W rankingu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - Klubowy Mistrz Polski 2021 bielski KS Sprint zajął 29. miejsce w Polsce na 377 sklasyfikowanych klubów. W skali województwa śląskiego uplasował się na 3. Miejscu konkurując za takimi wielkimi klubami, jak AZS AWF Katowice i CKS Budowlani Częstochowa.

- Na ten fantastyczny wyniki złożyły się starty we wszystkich mistrzostwach Polski od U16 do seniora, udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo i drużynowych mistrzostwach Europy w Chorzowie Michała Haratyka, jak również udział naszych zawodników w drużynowych mistrzostwa Polski we wszystkich kategoriach - informuje prezes KS Sprint Ryszard Chodorowski. - Jako klub mamy powód do dumy. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu - dodaje prezes.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.