Sport
- 17 listopada 2021
- wyświetleń: 1524
KS Sprint ma powód do dumy. Klub na 3. miejscu w województwie
Klub Sportowy Sprint Bielsko-Biała zajął trzecie miejsce w województwie śląskim i 29. w kraju - ogłosił Polski Związek Lekkiej Atletyki, publikując ranking pod nazwą Klubowy Mistrz Polski 2021.

W rankingu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - Klubowy Mistrz Polski 2021 bielski KS Sprint zajął 29. miejsce w Polsce na 377 sklasyfikowanych klubów. W skali województwa śląskiego uplasował się na 3. Miejscu konkurując za takimi wielkimi klubami, jak AZS AWF Katowice i CKS Budowlani Częstochowa.
- Na ten fantastyczny wyniki złożyły się starty we wszystkich mistrzostwach Polski od U16 do seniora, udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo i drużynowych mistrzostwach Europy w Chorzowie Michała Haratyka, jak również udział naszych zawodników w drużynowych mistrzostwa Polski we wszystkich kategoriach - informuje prezes KS Sprint Ryszard Chodorowski. - Jako klub mamy powód do dumy. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu - dodaje prezes.
ZOBACZ TAKŻE
Podwójne złoto KS Sprint Bielsko-Biała na inauguracji Monika Pyrek Tour
Gorący tematPięć medali Bielskich lekkoatletów na mitingu w Ostrawie. Mateusz Twardak dwukrotnie na podium
Pilna modernizacji stadionu lekkoatletycznego w Wapienicy. Interwencja radnego
Gorący tematSrebrny medal solo i złoto drużynowe w 48-godzinnym biegu. Wielki sukces Edyty Lewandowskiej z Bielska-Białej
6 wrześniaII edycja Biegu KoBBiet w Bielsku-Białej - sport, wsparcie i pozytywna energia
Magurka Challenge: czwarta edycja wyzwania dla miłośników gór i aktywnego życia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











