bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 18 października 2021
  • wyświetleń: 2472

BBOSiR będzie zarządzał ośrodkiem narciarskim na Dębowcu

Decyzją prezydenta Jarosława Klimaszewskiego wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem i zarządzaniem infrastrukturą sportowo-rekreacyjną na stoku Dębowca powierzono Bielsko-Bialskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji. Obiektem nie będzie już zarządzać spółka ZIAD.

dębowiec
BBOSiR będzie zarządzał ośrodkiem narciarskim na Dębowcu · fot. bielsko.info


- Zarządzam powierzyć wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem i zarządzaniem infrastrukturą sportowo-rekreacyjną na stoku Dębowca w Bielsku-Białej, w tym także obsługę finansową i administrowanie umowami dzierżawy gruntów związanymi z funkcjonowaniem tej infrastruktury, miejskiej jednostce organizacyjnej tj.: Bielsko-Bialskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji. Przekazanie środków trwałych wchodzących w skład infrastruktury sportowo rekreacyjnej na stoku Dębowca w Bielsku-Białej nastąpi odrębną czynnością - czytamy w zarządzeniu prezydenta Bielsko-Białej Jarosława Klimaszewskiego z 13 października.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.