bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 18 września 2021
  • wyświetleń: 1040

Badmintobistka BKB SET na Mistrzostwach Europy U17

W niedzielę, 12 września zakończyły się rozgrywane w Słowenii Mistrzostwa Europy U17 w badmintonie. Ogromnym sukcesem był udział zawodniczki Beskidzkiego Klubu Badmintona SET Julii Piwowar.

Reklama

Badmintobistka BKB SET na Mistrzostwach Europy U17
fot. BKB SET


Po bardzo dobrych meczach Julia zakończyła rywalizację w grze mieszanej z Janem Frańczakiem i w grze podwójnej z Anną Czuchrą na miejscach 9-16! Wcześniej rozgrywany był turniej drużynowy, polska ekipa wywalczyła drugie miejsce w grupie, które nie pozwalało na dalszą rywalizację.

Badmintobistka BKB SET na Mistrzostwach Europy U17
fot. BKB SET


Natomiast sukcesem może pochwalić się Joanna Podedworny (UKS Unia Bieruń) wywalczyła srebrny medal w grze pojedynczej.

mp / bielsko.info

źródło: BKB SET

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.