bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 7 lipca 2021
  • 5 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 3515

Siatkarki reprezentacji Polski przygotują się do ME w Bielsku-Białej

Za nami:

Od 4 lipca siatkarki reprezentacji Polski rozpoczęły w Szczyrku przygotowania do najważniejszego wyzwania sezonu 2021 - CEV Mistrzostw Europy, które dla naszego zespołu rozpoczną się 18 sierpnia i miejmy nadzieję, że zakończą 4 września, po wielkim finale. Cztery towarzyskie spotkania reprezentantki naszego kraju rozegrają w Bielsku-Białej.

Reklama

Siatkarki reprezentacji Polski przygotują się ME w Bielsku-Białej
Siatkarki reprezentacji Polski przygotują się ME w Bielsku-Białej · fot. PZPS


Mistrzostwa Europy rozgrywane będą w czterech krajach: Serbii, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii. Biało-czerwone zagrają w Płowdiw, a ich grupowymi rywalkami będą kolejno: Niemki, Greczynki, Czeszki, Hiszpanki i Bułgarki.

Droga do turnieju finałowego mistrzostw Starego Kontynentu wiedzie przez Bielsko-Białą. To tu właśnie drużyna narodowa rozegra cztery spotkania towarzyskie, podczas których trener Jacek Nawrocki będzie dokonywać personalnych wyborów.

Najpierw 29 i 30 lipca Polska zmierzy się z kadrą Belgii, natomiast 4 i 5 sierpnia Polki będą rywalizować z Niemkami. Wszystkie spotkania rozpoczną się o 18.00. Areną potyczek będzie hala pod Dębowcem przy ulicy Karbowej 26.

Siatkarki reprezentacji Polski przygotują się ME w Bielsku-Białej
Siatkarki reprezentacji Polski przygotują się do ME w Bielsku-Białej · fot. PZPS


Bilety można nabyć poprzez portal operatora biletowego www.eBilet.pl.

Mecze będą jedną z niewielu okazji spotkania siatkarskiej rodziny na trybunach i udziału w meczach z udziałem reprezentacji Polski. Nadal będą obowiązywały obostrzenia sanitarne dla bezpieczeństwa uczestników wydarzeń. Spotkania z udziałem reprezentacji narodowych są więc wydarzeniami ekskluzywnymi, ale jednocześnie zwiastunem powrotu do normalności i okazją do przeżywania wspólnych, niezapomnianych emocji.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.