bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 1 lipca 2021
  • wyświetleń: 2630

[FOTO] Julia Piwowar z Mistrzostwem Polski w Badmintonie

Zaraz po wręczeniu świadectw w szkole zawodnicy w kategorii juniora młodszego (U-17) udali się do Piotrkowa Trybunalskiego na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, która w badmintonie oznacza Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Podczas trzech dni zmagań (27-29.06.2021) wyłonieni zostali najlepsi zawodnicy w tej kategorii wiekowej.

Reklama

Julia Piwowar z Mistrzostwem Polski w Badmintonie - 27-29.06.2021 · fot. BKB SET / Foto-Video-Budka.pl


Julia Piwowar z Beskidzkiego Klubu Badmintona SET wywalczyła złoty medal w grze podwójnej dziewcząt (tradycyjnie w parze z Anną Czuchrą UKS Unia Bieruń) oraz srebrny medal w grze pojedynczej.
"Ogromny sukces, widać u Julii upór w dążeniu do celu, poświęcenie i systematyczna praca przynoszą efekty" - podkreśla trener Bartosz Pietryja.

Bardzo niewiele zabrakło, aby znaleźć się w strefie medalowej, pozostałym zawodnikom: Małgorzacie Muszyńskiej, Michałowi Szczypce i Jacobowi Toczkowi, którzy w ćwierćfinałach po zaciętych trzysetowych pojedynkach musieli uznać wyższość przeciwników.

Ponadto województwo Śląskie zwyciężyło w klasyfikacji generalnej OOM, gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów.

mp / bielsko.info

źródło: BKB SET

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.