bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 28 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1399

Udane Mistrzostwa Śląska U16 dla zawodników KS Sprint Bielsko-Biała

W sobotę 26 czerwca w Mistrzostwach Śląska w lekkiej atletyce rywalizowali młodzicy. Impreza tradycyjnie była bardzo udana dla zawodników Sprintu Bielsko-Biała.

Reklama

Udane Mistrzostwa Śląska U16 dla zawodników KS Sprint Bielsko-Biała
Udane Mistrzostwa Śląska U16 dla zawodników KS Sprint Bielsko-Biała · fot. KS Sprint Bielsko-Biała


Trzy złote medale zdobyli: Aurelia Lachowska w biegu na 2 km, Marcin Madrak na 300 m i Michał Ziobrowski w biegu przeszkodowym. Oczywiście były również medale w innych kolorach. Cieszą sukcesy, ale również dobra atmosfera w drużynie i różnorodność uprawiany przez bielszczan konkurencji. Były medale w sprintach, rzutach, skokach, biegach wytrzymałościowych oraz w sztafecie.

- Wiedzieliśmy z wcześniejszych startów, że w tej kategorii jesteśmy mocni. Jednak postęp wynikowy pozytywnie nas zaskoczył. Mamy w tej chwili co najmniej pięciu zawodników kwalifikujących się do Mistrzostw Polski. Są to: Aurelia Lachowska, Marcin Madrak, Bartosz Zając, Jakub Siwiło i Michał Ziobrowski. Teraz czeka nas praca na obozach letnich i wracamy do startów we wrześniu. Nasz Polski czempionat odbędzie się w Karpaczu 27 września - powiedział Michał Dębowski, trener koordynator klubu.

mp / bielsko.info

źródło: Sprint Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.