bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 19 czerwca 2021
  • 26 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1936

Wielki powrót w walce wieczoru? Pojedynek Radosława Tarnawy

Za nami:

Pojedynek Radosława Tarnawy (DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała) z Borysem Borkowskim (PEPE MMA Zielona Góra) będzie walką wieczoru podczas wydarzenia zaplanowanego na sobotę, 26 czerwca w bielskiej Hali pod Dębowcem. - Nie zapomniałem co to MMA i chcę pokazać to w klatce. Czas o sobie przypomnieć, bo trochę mnie tu nie było - zapowiada Radosław Tarnawa, który po 3-letniej przerwie zaprezentuje się w oktagonie podczas Gali Celtic Gladiator w Bielsku-Białej.

Reklama

Radosław Tarnawa, MMA, Daas Bersekers Team Bielsko
Radosław Tarnawa · fot. materiały prasowe


Pojedynek Radosława Tarnawy (DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała) z Borysem Borkowskim (PEPE MMA Zielona Góra) będzie walką wieczoru podczas wydarzenia zaplanowanego na sobotę 26 czerwca w bielskiej Hali pod Dębowcem. Atrakcyjność starcia zapewnia już choćby sam fakt, że rywal faworyta miejscowej publiczności porażki w oktagonie jeszcze nie zaznał. Czy ta sytuacja ulegnie zmianie wraz z wielkim come-backiem Tarnawy? Przynajmniej opierając się na zaangażowaniu fightera wykluczyć owego scenariusza absolutnie nie można.

- Moja walka miała miejsce 3 lata temu, ale to nie jest tak, że całkowicie zapomniałem co to MMA. Aktywny sportowo byłem cały czas. Czasu pozostało już niewiele, ale z całą pewnością mogę stwierdzić, że forma jest i ciągle rośnie. Nie będę zdradzał nad czym szczególnie pracuję. Z prostej przyczyny - zamierzam zaprezentować to podczas walki. Przygotowuję się do walki profesjonalnie, więc oczywiście głupotą byłoby nie analizować przeciwnika. Nastawiam się na twardy pojedynek na pełnym dystansie. A jak będzie to zobaczymy. Jest takie stwierdzenie: „spodziewaj się niespodziewanego” i idealnie ten cytat tu pasuje - mówi Radosław Tarnawa przed pojedynkiem.

- Warto się wybrać na tę walkę, choćby dlatego, że walczy też paru moich klubowych kolegów, a trenując z nimi na co dzień w DAAS Berserkers Team pod okiem trenera Damiana Herczyka z całą pewnością mogę stwierdzić, że będzie petarda. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w tym wydarzeniu. To, że może się ono odbywać z kibicami jest dla nas wszystkich wielce motywujące - dodaje zawodnik.

ar / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.