
Sport
- 17 czerwca 2021
- wyświetleń: 1688
Finał "Lekkoatletycznych czwartków" już 17 czerwca!
Za nami:
10 czerwca na stadionie w Wapienicy rozegrano kolejne lekkoatletyczne czwartki. Uczestniczyło w nich około 200 dzieci z bielskich szkół, ale również Żywca, Kęt, Kóz, Bystrej, Wilkowic.

- Gościliśmy również duża ekipę ze Słowacji. Całe zawody przebiegały w radosnej atmosferze, a rywalizacja była szczególnie zacięta w biegach sprinterskich. NA najlepszych czekały medale. Teraz przed nami podsumowanie cyklu i największą impreza - Finał Miejski 17 czerwca. Serdecznie zapraszamy do udziału - informuje Michał Dębowski, organizator imprezy z ramienia KS Sprint.

ZOBACZ TAKŻE

Dębowiec Nocna Pętla powraca. Ruszyły zapisy na nocny bieg i marsz nordic walking

Gorący tematNiedziela, słońce i setki uśmiechniętych zawodników. To właśnie bielski Bieg Fiata

14 wrześniaKobieca energia w Bielsku-Białej: pierwszy w mieście Bieg KoBBiet

Debiut sztafety mix Sprintu: 14. miejsce w Polsce i ambitny start na przyszłość

Sześć medali młodych lekkoatletów z Bielska-Białej w Rudzie Śląskiej

Kamil Herzyk z Just Team zwyciężył w 33. Biegu Konstytucji 3 Maja
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.